CIRIS s.r.o.
×
 x 

0
Tlačiť

ARIETE parná žehlička model 6299/3

259,00 €
Popis

 

Nový model legendárnej žehličky s parným kotlom so zjednodušeným nastavením teploty a s vylepšenou technológiou vnútornej úpravy parného kotla proti oxidácii a zanášaniu vodným kameňom.
Už nikdy nebudete musieť regulovať teplotu počas žehlenia.

Posteľnú bielizeň žehlíte v zloženom tvare - už len dáte do skrine.

Spotreba iba 800 W.

Legendárna parná žehlička ARIETE Vapor Plus, ktorá je výnimočná tým, že kombinuje jednoduchosť a pohodlie tradičnej žehličky s rýchlosťou a kvalitou profesionálneho žehliaceho systému bez nepohodlné vonkajšej nádrže na vodu. Pre ideálny výsledok žehlenia doporučujeme používať do žehličky ARIETE Vapor plus destilovanú vodu.

V zabudovanom v parnom kotli sa vytvára extra veľký tok pary (až 50 g / min), čo umožňuje rýchle a jednoduché žehlenie všetkých druhov tkanín, teda aj tak chúlostivé materiály ako napríklad hodváb, satén, silon, gumové potlače na tričkách, atď. Tento zabudovaný parný kotol je vyrobený z kovu a zaručuje oproti klasickým žehličkám väčšiu odolnosť voči zaneseniu vodným kameňom. ARIETE Vapor Plus je navyše vybavená tlačidlom pre reguláciu množstva vychádzajúce pary, ohybnou šnúrou prívodu el. energie a protišmykovou úpravou rukoväte, čo umožňuje zvislé žehlenie zavesených tkanín (záclony, závesy, atď) alebo oblečenie zavesené na ramienku (košele, saká, šaty, blúzky, mikiny, atď.)

Žehliaca plocha ARIETE Vapor Plus je vybavená špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá umožňuje ľahký pohyb po žehlených materiáloch a nespôsobuje lesk na tmavých odevoch. Celkové konštrukčné prevedenie žehliacej platne Vám umožňuje dosiahnuť naozaj prekvapivých úspechov pri žehlení.

 

Popis a technické údaje:

Výkon: 800 wattov
Napätie siete: 230 V
Kapacita parného kotla: 210 ml
Maximálny tlak pary: 5,5 bar
Parný dodania: 30 g / min
Certifikáty kvality: TÜV Rheinland - GS - CE

 

 

×

TOP