CIRIS s.r.o.
×
 x 

0
Tlačiť

Milliken® funkčná rohožka DE LUXE

Oproti klasickej rade Milliken® rohožiek je rad Milliken® DeLuxe vyrobená zo zmesi absorpčných bavlnených a polyesterových mikrovlákien gramáže 1520 g / m2 a po obvode je lemovaná okrasným lemom.
67,00 €
×
Vyberte si rozměr:
Popis

Milliken® funkčné rohožka DE LUXE

Oproti klasickej rade Milliken® rohožiek je rad Milliken® DeLuxe vyrobená zo zmesi absorpčných bavlnených a polyesterových mikrovlákien gramáže 1520 g / m2, čo zaisťuje ešte lepšie a rýchlejšie odsávanie vlhkosti a odstránenie nečistôt z obuvi a zvieracích labiek. Navyše sú rohožky radu Milliken® DeLuxe po obvode lemované okrasným lemom.

Vďaka tomuto špeciálnemu materiálovému zloženiu stačí cez rohožku jednoducho prejsť a všetka nečistota (blato, prach, špina, voda, ...) na rohožke priľne.

Protišmyková spodná strana rohožky, vyrobená z 100% nitrilovej latexu, zabraňuje zhrňovanie rohožky na koberci a podlahách. Vďaka tejto spodnej strane tiež rohožka neprepustí absorbovanej nečistoty pod seba na podlahu alebo koberec a predlžuje tým životnosť povrchov podláh.

Údržba funkčné Milliken® rohožky

Pre dosiahnutie najlepších funkčných výsledkov odporúčame novú rohožku pred prvým použitím vyprať. Tým sa aktivujú mikrovlákna, aby pohlcovala maximálne množstvo blata, špiny a vlhkosti.

Neskoršie údržba rohožky závisí od frekvencie jej použitie, a na množstvo nečistôt na nej zachytených. Keď sa rohožka zašpiní, jednoducho ju najskôr vyklepte alebo vysajte, a potom ju poskladanú vyperte v práčke na teplotu maximálne 40 ° C. Nepoužívajte aviváž, rohožka by stratila svoje funkčné vlastnosti. Počas niekoľkých prvých prania bude rohožka trochu línat, čo je úplne v poriadku. Rohožku buď zaveste a nechajte uschnúť alebo ju dajte usušiť do sušičky na bežnú teplotu. Rohožku Nebel, nežehlite a nepoužívajte chemické čistenie.

Dostupné rozmery: 50 x 75 cm; 60 x 75 cm; 75 x 100 cm; 75 x 120 cm

Dostupné farby: béžovo-hnedo-biela

Poznámka: Tolerancia rozmerov môže byť + / - 3% z celkovej plochy rohože

×

TOP