CIRIS s.r.o.
×
 x 

0
Tlačiť

Milliken® funkčná rohožka

Práve ste vytreli podlahu alebo vysali koberce a niekto si pri dverách nebol čistý, ani topánky? Nezúfajte, máme pre Vás riešenie. Kúpte si k dverám "zázračnú" Milliken® rohožku, ktorá zabráni roznášanie nečistôt v akejkoľvek miestnosti.
39,00 €
×
Vyberte farbu:
Zvoľte veľkosť:
Popis

Milliken® funkčné rohožky

Rohožky sú vyrobené zo zmesi absorpčných bavlnených a polyesterových mikrovlákien gramáže 910 g / m2.
Vďaka tomuto špeciálnemu materiálovému zloženiu stačí cez rohožku jednoducho prejsť a všetka nečistota (blato, prach, špina, voda, ...) na rohožke priľne.
Protišmyková spodná strana rohožky, vyrobená z 100% nitrilovej latexu, zabraňuje zhrňovanie rohožky na koberci a podlahách. Vďaka tejto spodnej strane tiež rohožka neprepustí absorbovanej nečistoty pod seba na podlahu alebo koberec a predlžuje tým životnosť povrchov podláh.

Údržba funkčnej Milliken® rohožky

Pre dosiahnutie najlepších funkčných výsledkov odporúčame novú rohožku pred prvým použitím vyprať. Tým sa aktivujú mikrovlákna, aby pohlcovala maximálne množstvo blata, špiny a vlhkosti.
Neskoršie údržba rohožky závisí od frekvencie jej použitie, a na množstvo nečistôt na nej zachytených. Keď sa rohožka zašpiní, jednoducho ju najskôr vyklepte alebo vysajte, a potom ju poskladanú vyperte v práčke na teplotu maximálne 40 ° C. Nepoužívajte aviváž, rohožka by stratila svoje funkčné vlastnosti. Počas niekoľkých prvých prania bude rohožka trochu línat, čo je úplne v poriadku. Rohožku buď zaveste a nechajte uschnúť alebo ju dajte usušiť do sušičky na bežnú teplotu. Rohožku Nebel, nežehlite a nepoužívajte chemické čistenie.

Dostupné rozmery: 37 x 60 cm; 50 x 75 cm; 60 x 75 cm; 75 x 100 cm; 75 x 120 cm

Dostupné farby: béžová, čierno-hnedo-biela, čierno-šedá

Tolerancia rozmerov môže byť + / - 3% z celkovej plochy rohože.

×

TOP