• Celkový pohľad
  Celkový pohľad
 • Roh s lemom
  Roh s lemom

Milliken® Funkčná rohožka DeLuxe

Oproti klasickej rade Milliken® rohožiek je rad Milliken® DeLuxe vyrobená zo zmesi absorpčných bavlnených a polyesterových mikrovlákien gramáže 1520 g / m2, čo zabezpečuje ešte lepšie a rýchlejšie odsávanie vlhkosti a odstránenie nečistôt z obuvi a zvieracích tlapiek. Navyše sú rohožky radu Milliken® DeLuxe po obvode lemované okrasným lemom.
 • Cena:62,00 €
Množstvo:

Milliken® Funkčná rohožka DeLuxe

Práve ste vytreli podlahu alebo vysali koberce a niekto si pri dverách neočistil topánky?

Nezúfajte , máme pre Vás riešenie . Kúpte si k dverám " zázračnú " Milliken ® rohožku, ktorá zabráni roznášaniu nečistôt v akejkoľvek miestnosti.

Milliken ® FUNCTION Doormat

 • Moderná a účinná ochrana Vášho interiéru.
 • Nestrácate čas otieraním svojich topánok.
 • Využijete ju počas celého roka v priebehu všetkých ročných období.
 • Je skvelá pred vchodové dvere, dvere z pivnice, garážové brány, vstupy na terasu alebo záhradu.
 • Hodí sa aj do auta, karavanov, lodí a člnov.
 • Ľahko sa udržiava.

 

Táto funkčná rohožka vysokej estetickej úrovne a ľahkej údržby vytvára konečnú čistiace zónu Vášho domu či bytu. Položíte ju za vchodové dvere v zádverí alebo vnútri bytu. Oceníte jej nízky povrch, pričom sa všetky nečistoty udrží v rohoži a zabráni sa ich rozptyľovaniu do miestnosti.

Materiál funkčné Milliken® rohožky

Rohožky sú vyrobené zo zmesi absorpčných bavlnených a polyesterových mikrovlákien gramáže 1520 g / m2.

Vďaka tomuto špeciálnemu materiálovému zloženiu stačí cez rohožku jednoducho prejsť a všetka nečistota ( blato, prach, špina, voda, ... ) na rohožke priľne.

Protišmyková spodná strana rohožky, vyrobená z 100 % nitrilového latexu, zabraňuje zhrňovaniu rohožky na koberci a podlahác . Vďaka tejto spodnej strane tiež rohožka neprepustí absorbovanej nečistoty pod seba na podlahu alebo koberec a predlžuje tým životnosť povrchov podláh.

Údržba funkčné Milliken ® rohožky

Pre dosiahnutie najlepších funkčných výsledkov odporúčame novú rohožku pred prvým použitím vyprať. Tým sa aktivujú mikrovlákna, aby pohlcovala maximálne množstvo blata, špiny a vlhkosti.

Neskoršie údržba rohožky závisí od frekvencie jej používania a na množstve nečistôt na nej zachytených. Keď sa rohožka zašpiní, jednoducho ju najskôr vyklepte alebo vysajte, a potom ju poskladanú vyperte v práčke na teplotu maximálne 40 °C. Nepoužívajte aviváž, rohožka by stratila svoje funkčné vlastnosti. Počas niekoľkých prvých praní bude rohožka trochu línat, čo je úplne v poriadku . Rohožku buď zaveste a nechajte uschnúť alebo ju dajte usušiť do sušičky na bežnú teplotu. Rohožku nemožno bieliť, nežehlite ju a nepoužívajte chemické čistenie.